Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Ceník

Vyberte si variantu směnárny CENTIFOX, která vyhovuje vašim potřebám.

 

Mám zájem o směnárnu CENTIFOX s centrálním řízením

Mám zájem o směnárnu CENTIFOX pro samostatnou pokladnu

-


+


Pokladna - zadejte počet licencí

Datové centrum

Internetová aplikace MANAŽER

Zdarma

Modul obchod (volitelně)

Systémová podpora - roční poplatek (volitelně)

CELKEM

Všechny ceny jsou bez DPH


Abychom vyšli vstříc dalším zájemcům o CENTIFOX, prodlužujeme slevy do konce dubna 2019!

Máte menší směnárnu s jednou pokladnou? Při pořízení licence do 30.4.2019 získáte slevu 30 % z ceníkové ceny a za jednu pokladnu zaplatíte 6930 Kč bez DPH.
Za tuto částku získáte nejen verzi CENTIFOX plně připravenou na změny od 1.4.2019, ale i funkčnost zobrazení kurzovního lístku na monitoru nebo Smart TV. V ceně je zahrnuta také instalace. Pro provoz CENTIFOX vyhoví bežný kancelářský počítač - více viz Systémové požadavky.

Máte více pokladen a zájem o centrální zpracování? Při pořízení licence do 30.4.2019 si odečtěte také slevu ve výši 30 % z ceníkové ceny licence.
Součástí ceny je vzdálená instalace datového centra a jedné pokladny (ostatní pokladny rádi nainstalujeme na objednávku) i zprovoznění internetové aplikace Manažer. Nemáte vlastní IT nebo server? Nevadí. K dispozici Vám je naše oddělení technických služeb. Rádi také budeme realizovat výstupy do Vaší webové prezentace a úpravy na míru na základě dohody.

Kontakt