Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Kontrola souvisejících transakcí, automatická kontrola klientů v sankčních seznamech CZ, EU, OFAC SDN - USA, kontrola PEP, rizikové země přímo v rámci CENTIFOXu.

Ceník

Akční slevy platné do 30. června 2024

Ceník licencí CENTIFOX

Možnosti SLEVA Standardní cena Sleva Cena po slevě
Směnárna CENTIFOX / cena za jednu pokladnu SLEVA 20 % (2 540 Kč) Standardní cena: 12 530 Kč 2 540 Kč Cena po slevě: 9 990 Kč
Datové centrum pro centrální řízení pokladen
Datové centrum pro centrální řízení pokladen: 2-3 pokladny SLEVA 60 % (30 290 Kč) Standardní cena: 50 480 Kč 30 290 Kč Cena po slevě: 20 190 Kč
Datové centrum pro centrální řízení pokladen: 4-5 pokladen SLEVA 30 % (15 140 Kč) Standardní cena: 50 480 Kč 15 140 Kč Cena po slevě: 35 340 Kč
Datové centrum pro centrální řízení pokladen: 6 a více pokladen SLEVA 20 % (10 100 Kč) Standardní cena: 50 480 Kč 10 100 Kč Cena po slevě: 40 380 Kč

Při pořízení licence CENTIFOX získáte časově neomezenou licenci.

V ceně je zahrnuto zobrazení kurzovního lístku na monitoru nebo Smart TV a přístup z mobilních zařízení pro zobrazení klíčových informací ze směnárny odkudkoli.

Při centrálním řízení pokladen se celková cena za CENTIFOX skládá z ceny pro odpovídající počet pokladen a z ceny datového centra taktéž v rozsahu pro odpovídající počet pokladen.

Ke směnárenskému programu CENTIFOX zajišťujeme kvalitní systémovou podporu.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ceník vzdálené instalace a zaškolení při pořízení licence CENTIFOX

Prvotní instalace Reinstalace
Jedna pokladna: 2 530 Kč Jedna pokladna: 1 430 Kč,
každá další pokladna 660 Kč
Datové centrum pro centrální řízení pokladen: 5 720 Kč Datové centrum pro centrální řízení pokladen: 1 430 Kč

Školení uživatelů CENTIFOXu provádíme hodinovou sazbou 1 440 Kč bez DPH. Délka školení se pohybuje v rozsahu 1 - 2 hod. bez zaškolení pro speciální funkčností CENTIFOX realizované na míru.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Ceny doplňkových modulů a služeb

Převod klientů z vašeho stávajícího programu do CENTIFOXu - od 10 000 Kč
V případě vašeho zájmu převedeme klienty z vašeho dosavadního směnárenského programu do CENTIFOXu. Cena je individuální, záleží na "čistotě dat" a nutnosti jejich úprav před importem do CENTIFOXu.

Funkčnosti/moduly pro Pokladnu

Kontrola na sankční seznamy CZ, EU a OFAC - USA, PEP, rizikové země - 7 110 Kč, navýšení systémové podpory 20 % z ceny licence/rok
Automatická kontrola na přítomnost klienta v sankčním seznamu CZ, EU a OFAC - USA, rozšíření funkčnosti o kontrolu politicky exponovaných osob a automatická aktualizace rizikových zemí v číselníku zemí.
Pokud již v CENTIFOXu máte původní modul "Kontrola na sankční seznamy CZ a EU, PEP, rizikové země", doplatek za kontrolu na sankční seznam OFAC - USA je 2 930 Kč plus navýšení roční systémové podpory o 20 % z této částky.

Detekce souvisejících transakcí - 1 770 Kč, navýšení systémové podpory 20 % z ceny licence/rok
Kontrola transakcí ve dvou nebo více po sobě následujících kalendářních dnech bez ohledu na to, zda se jedná o dny pracovní či nikoliv. Počet dnů, které má CENTIFOX hlídat, bude možné nastavit ze strany směnárníka.

Automatické nastavení VIP kurzu - 3 670 Kč, navýšení systémové podpory 20 % z ceny licence/rok
Funkčnost slouží pro automatické nastavení VIP kurzu v rámci směny, a to při dosažení výše směny definované u jednotlivých měn. Pro případ, že by na jednom dokladu bylo více měn, tak se VIP kurz použije pro všechny měny na dokladu v okamžiku, kdy jakákoli z měn na dokladu dosáhne na nastavený limit pro VIP kurz.

Pokladní prodej - dálniční známky/cena za jednu pokladnu - 4 550 Kč, navýšení systémové podpory 20 % z ceny licence/rok
Slouží pro prodej elektronických i papírových dálničních známek.

Pokladní prodej - dálniční známky a další produkty/cena za jednu pokladnu - 8 730 Kč
Slouží pro prodej elektronických i papírových dálničních známek, parkovacích karet, zlata a dalších produktů a služeb typu Western Union.

HW příslušenství

Čtečka dokladů ACCESS OCR315-E - 9 740 Kč
Čtečka načítá data ze strojově čitelné zóny dokladů (MRZ) obousměrně. A to jak z dvouřádkových, tak i z třířádkových dokladů, jako jsou cestovní doklady, víza, občanské průkazy nebo jiné identifikační doklady (ID card). OCR dekodér, který je integrován přímo v čtečce, zajišťuje velmi přesné a rychlé zpracování dokladu. Při identifikaci klienta čtečka předvyplní jméno a příjmení, datum narození, pohlaví, národnost, státní příslušnost, typ a datum platnosti dokladu.

Funkčnosti/moduly pro Datové centrum

Přehled pro AML/CFT dotazník - 640 Kč/pokladna, navýšení systémové podpory 20 % z ceny licence/rok
Tento přehled Vám usnadní vyplnění AML/CFT dotazníku. Součástí je možnost exportu přehledu do MS Excelu.

Rychlá změna kurzu - 3 670 Kč, navýšení systémové podpory 20 % z ceny licence/rok
Tuto funkčnost oceníte v případě, že máte více pokladen. Standardně je k dispozici funkčnost pro definování kurzovních lístků, které jsou následně zasílány na všechny nebo vybrané pokladny. Rychlá změna kurzu Vám může být užitečná v případě, že na jednotlivých pokladnách (v různých lokalitách) platí různé kurzovní lístky a rychle potřebujete změnit kurz (a zároveň sjednotit) vybrané měny na více pokladnách. V tom případě nemusíte na všechny pokladny posílat nové kurzovní lístky, ale prostřednictvím nové funkčnosti zajistíte rychle změnu kurzu vybrané měny na více pokladnách současně.

Importy kurzovních lístků z MS Excel - 6 580 Kč, navýšení systémové podpory 20 % z ceny licence/rok
Tuto funkčnost ocení zejména směnárníci, kteří si připravují kurzovní lístek v MS Excel a nechtějí jej přepisovat ručně do Centifoxu. Po importu je možné nastavit, zda kurzovní lístek má být platný pro všechny nebo jen vybrané pokladny.

Automatické vytvoření kurzovního lístku - 6 070 Kč, navýšení systémové podpory 20 % z ceny licence/rok
Funkčnost rozšiřuje standardní možnosti vytváření kurzovních lístků. K automatickému vytvoření kurzovního lístku dochází s využitím této funkčnosti denně, a to na základě aktuálního kurzu ČNB a provize nastavené pro nákup a prodej u konkrétní měny. Provozi je možné nastavit v absolutní hodnotě nebo procentem vůči kurzu ČNB. Kurz ČNB se stahuje do CENTIFOXu automaticky. Automaticky vytvořený kurzovní lístek je možné publikovat na všechny nebo jen jednotlivé pokladny. V rámci CENTIFOXU je k dispozici seznam všech „ručně“ i automaticky vytvořených kurzovních lístků.

Export ze směnárny Centifox do účetnictví - od 30 tis. Kč
Tato funkčnost zajistí přenos dat z Centifoxu přímo do účetnictví. Cena závisí na Vašich konkrétních požadavcích a ekonomickém systému.

Export pro zobrazení kurzovního lístku na Vašem webu - 6 580 Kč, navýšení systémové podpory 20 % z ceny licence/rok
Tato funkčnost zajistí automatický přenos dat z Centifoxu pro zobrazení kurzovního lístku na Vašem webu.

Webová prezentace - od 35 tis. Kč
Rádi pro Vás také zajistíme moderní webové stránky včetně propojení na Centifox.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Systémová podpora k licenci CENTIFOX

Cena systémové podpory je 20 % ze standardní ceny licence CENTIFOX/rok. V ceně systémové podpory je zahrnuta telefonická podpora k CENTIFOXu, oprava chyb v CENTIFOXu, garance reakce při problému nejpozději následující pracovní den a možnost získání některých nových verzí CENTIFOXu zdarma (tzv. update).

V ceně systémové podpory nejsou zahrnuty změny v souvislosti se změnou legislativy a nové verze CENTIFOX přinášející nové funkčnosti (tzv. upgrade). V rámci systémové podpory poskytujeme slevu na nové placené verze CENTIFOX (upgrade) nebo na úpravy na míru ve výši 30 % ze standardní ceny.

Využijte akční nabídku a rozjeďte to s programem CENTIFOX!